USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Friohot Boca Chica Boca Chica (Santo Domingo) FrioHot Boca Chica Boca Chica (Santo Domingo) Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Friohot Boca Chica Ξενοδοχείο

Έγκαιρη Κράτηση
2026-07-28
2026-07-29

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

56

Friohot Boca Chica Ξενοδοχείο 3*

 Δωρεάν Wi-Fi

Δωμάτια με δωρεάν WiFi

 24ωρες υπηρεσίες

24ωρη υποδοχή

 Γρήγορο check-in/ -out
 Ιδιωτική παραλία

Παραλία

 Αθλητικές δραστηριότητες

Ελεύθερη κατάδυση

 Σπα & Ευεξία

Τζακούζι

 Φαγητό/Ποτό

Εστιατόριο

Μπαρ/ Lounge

 Συνεδριακές εγκαταστάσεις

Επαγγελματικό κέντρο

 Χώρος για μη καπνιστές

Δωμάτια μη καπνιστών


Το Friohot Boca Chica Ξενοδοχείο απέχει περίπου 7 λεπτά με τα πόδια από την παραλία Bocana & Club και διαθέτει εστιατόριο και αποθήκευση αποσκευών. Το ξενοδοχείο παρέχει στους πελάτες Wi-Fi στα δωμάτια.

Tropical Sea Divers βρίσκεται σε απόσταση μόνο 100 μέτρων και La Penita περίπου 4 χλμ. από αυτό το άνετο ξενοδοχείο 3 αστέρων. Οι πελάτες μπορούν να επισκεφθούν χώρους λατρείας, όπως Iglesia San Rafael Arcangel, που απέχει περίπου 2 χλμ. από το Friohot Boca Chica Ξενοδοχείο. Η περιοχή περιλαμβάνει επίσης φυσικά αξιοθέατα, όπως Boca chica beach, 650 μέτρα από αυτό το κατάλυμα. Οι πελάτες θα βρουν τη στάση λεωφορείων Parada de auto por la capital δίπλα σ' αυτό το ξενοδοχείο, σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια.

Το άνετο Friohot Boca Chica Ξενοδοχείο προσφέρει δωμάτια με χώρο καθιστικού και τραπεζαρία, ρυθμιζόμενος κλιματισμός, καθώς και με Wi-Fi και τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια.

Το Frio Hot Restaurante & Heladeria είναι ένα εστιατόριο-πιτσαρία που σερβίρει πιάτα διεθνούς κουζίνας.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Boca chica beach
    587 χλμ.
  • Batey drinks house
    68 χλμ.
  • Iglesia de Dios de la Profecia
    2631 χλμ.
  • Παραλία Boca Chica
    212 χλμ.
  • Tropical Sea Divers
    66 χλμ.
  • Ναυτικός Όμιλος του Σάντο Ντομίνγκο
    2002 χλμ.
  • Λιμάνι Caucedo
    3952 χλμ.
  • Bocana Beach & Club
    298 χλμ.
  • Parroquia San Juan Pablo II
    4783 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • Άγιος Δομίνικος Λας Αμέρικας Αεροδρόμιο
    12 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Δωμάτια μη καπνιστών
  • Χώρος στάθμευσης
  • Χρηματοκιβώτιο
  • 24ωρη υποδοχή
  • Γρήγορο check-in/ -out
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
  • Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
  • Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα
  • 24ωρη ασφάλεια
  • Αποθήκευση αποσκευών
  • Χώρος αποθήκευσης σκι
  • Υποαλλεργικά δωμάτια
  • Ανελκυστήρας
  • Ανταλλακτήριο συναλλάγματος
  • Καφετέρια
  • Ανιχνευτές καπνού
  • Πυροσβεστήρες
  • Κάρτα-κλειδί
  • Κλειδί

Γεύματα και ποτά

  • Πρωινό στο δωμάτιο
  • Εστιατόριο
  • Σνακ Μπαρ
  • Μπαρ/ Lounge
  • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
  • Δείπνο
  • Συσκευασμένα μεσημεριανά γεύματα
  • Ειδικά διαιτητικά μενού

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Παραλία
  • Ηλιόλουστη ταράτσα
  • Παροχές BBQ
  • Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
  • Τζακούζι
  • Ελεύθερη κατάδυση
  • Σκι
  • Δημόσιο λουτρό

Υπηρεσίες

  • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Υπηρεσίες καθαριότητας
  • Ενοικίαση αυτοκινήτου
  • Ενοικίαση εξοπλισμού σκι
  • Πλύσιμο ρούχων
  • Στεγνοκαθαριστήριο
  • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
  • Ποτό καλωσορίσματος
  • Επαγγελματικό κέντρο
  • Εγκαταστάσεις συναντήσεων/ συμποσίων
  • Φαξ/φωτοτυπικό

Στο δωμάτιο

  • Δωμάτια με δωρεάν WiFi
  • Κλιματισμός
  • Θέρμανση
  • Καθιστικό
  • Ταράτσα
  • Τραπέζι φαγητού
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
  • LCD TV
  • Ρολόι ξυπνητήρι ΑΜ/FM
  • Δωμάτιο παιχνιδιών
  • Δάπεδο με χαλί

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 14:00 έως 23:00
Check-out: από 08:00 έως 12:00
  • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
  • Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
  • Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.

Συχνές ερωτήσεις

  • 🌇

    Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo Friohot Boca Chica Ξενοδοχείο;

    Θα χρειαστούν 5 λεπτά με τα πόδια από τo Friohot Boca Chica Ξενοδοχείο μέχρι το κέντρο της πόλης.
  • Πού βρίσκεται το πλησιέστερο σε τo Friohot Boca Chica Ξενοδοχείο αεροδρόμιο;

    Το αεροδρόμιο Άγιος Δομίνικος Λας Αμέρικας βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από τo Friohot Boca Chica Ξενοδοχείο.
  • Πώς μπορούμε να φτάσουμε σε τo Friohot Boca Chica Ξενοδοχείο από το αεροδρόμιο;

    Μπορείτε ως πελάτες του τo Friohot Boca Chica Ξενοδοχείο να ζητήσετε πουλμανάκι. Σας συνιστούμε να τηλεφωνήσετε στο ξενοδοχείο για λεπτομέρειες.
  • 🚗

    Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά σε τo Friohot Boca Chica Ξενοδοχείο;

    Τo Friohot Boca Chica Ξενοδοχείο παρέχει χώρος στάθμευσης.
  • 💵

    Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε ξενοδοχείο;

    Οι τιμές στο ξενοδοχείο ξεκινούν από 53$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου.
  • 🚪

    Τι δωμάτια προσφέρει τo Friohot Boca Chica Ξενοδοχείο;

    Σε τo Friohot Boca Chica Ξενοδοχείο μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Δωμάτιο economy, Τετράκλινο δωμάτιο και Δωμάτιο deluxe με κρεβάτι queen-size.
  • Τo Friohot Boca Chica Ξενοδοχείο προσφέρει δωμάτια για άτομα με αναπηρία;

    Ναι, τo Friohot Boca Chica Ξενοδοχείο διαθέτει πρόσβαση σε αναπηρικό αμαξίδιο και δωμάτια με ειδικές εγκαταστάσεις. Για να κάνετε κάποιο αίτημα, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε με τους αρμόδιους του ξενοδοχείου.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-07-28
2026-07-29

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Friohot Boca Chica Ξενοδοχείο, Δομινικανή Δημοκρατία

Av Duarte, Boca Chica (Santo Domingo), Δομινικανή Δημοκρατία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © hoteles-en-islas-del-caribe.com

All rights reserved